Europa Pasirinkti Internetinę parduotuvę
Krepšelis Krepšelis tuščias
Текущая страна доставки: Pasirinkti
Внимание, при смене страны доставки Ваша корзина будет очищена!
Pasirinkite kalbą:

Apie Kompaniją | Mokėjimas | Aptarnavimo taisyklės | Produktų pristatymas | Tapti Konsultantu arba Privilegijuotu klientu | D.U.K. | Kontaktai | Susitarimas | Skundas

Angliavandenių apykaita    Imuninė sistema    Kvėpavimo sistema    Kaulų-raumenų sistema    Regėjimo sistema    Nervų sistema    Širdies ir kraujagyslių sistema    Virškinimo sistema    Kepenų ir tulžies sistemos    Šlapimtakių sistema    Vyrams    Moterims    Vaikams
Maisto papildas Chronolong, 30 kapsulių
Maisto papildas, gamtinių medžiagų kompleksas, skirtas medžiagų apykaitai moters organizme normalizuoti
Kaina: 28.46 €
Maisto papildas Gamtinis inulino koncentratas, 75 g
Maisto papildas, inulino šaltinis
Kaina: 4.92 €
Adaptovit    Chronolong    Essential Vitamins    Essential Probiotics / Elbifid    Formula 4 N.V.M.N.    Elemvitals    Healthy Rhythms    Lymphosan    Renaissance Triple Set    Siberian Super Natural Nutrition    Synchrovitals    Tetrardiol    Gamtinis inulino koncentratas    Trimegavitals    Essential Botanics    Vitamama    Siberian Super Natural Sport    Daily Boxes    Baikal Tea Collection     Trigelm
Maisto papildas Gamtinis inulino koncentratas, 75 g
Maisto papildas, inulino šaltinis
Kaina: 4.92 €
Maisto papildas Tetrardiol, 30 kapsulių
Maisto papildas, organinis vitaminų kompleksas
Kaina: 17.33 €
Veido priežiūra    Kūno priežiūra    Vyriška linija    Mažyliams
Endessence    Experalta Platinum    L'INSPIRATION DE SIBÉRIE    Sibiro balzamų kolekcija    SPA Collection    Vitamama BABY    Aromapolis Olfactive Studio
Literatūra apie produktus    Atributika
Raktų pakabukas „Snieginis leopardas“
Pakabukas su snieginiu leopardu taps gera dovana draugams ir artimiesiems.
Kaina: 5.71 €
Puodelis Siberian Wellness
500 ml keramikinis puodelis su pastorintomis sienelėmis ilgą laiką palaikys gėrimo temperatūrą, o malonus dizainas praskaidrins nuotaiką.
Kaina: 7.85 €
Raktų pakabukas „Matrioška“
Sibiro superherojus: stilingas lokys tradicinio slaviško suvenyro pavidalu!
Kaina: 6.31 €
Dvi kaukės – su 20% nuolaida
Atkuriamoji veido kaukė, 50 ml
Pagrindinis → Skundas

Skundas

Obchodní společnosti SIBERIAN HEALTH s.r.o., zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 208251, IČ: 01543954, DIČ: CZ01543954, se sídlem Vojtěšská 212/8, Praha 1, Nově Město, PSČ 110 00, ČR (dále jen „Prodávající“ či „SIBERIAN HEALTH s.r.o.“)

 

I. Všeobecná ustanovení

 1. Reklamační řád byl zpracován dle ustanovení zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku (dále jen „NOZ“) a zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Zákon“) a vztahuje se na spotřební zboží (dále jen „Zboží“), u něhož jsou v záruční době uplatňována práva kupujícího z odpovědnosti za vady (dále jen „reklamace“).
   
 2. Reklamační řád je nedílnou součástí Všeobecných obchodních podmínek. Uzavřením kupní smlouvy Kupující vyjadřuje souhlas s Všeobecnými obchodními podmínkami a s tímto Reklamačním řádem a potvrzuje, že je s nimi řádně seznámen.
   
 3. Zákazníkem internetového obchodu Siberial Health s.r.o. , dále jen cz.siberianhealth.com je buď Kupující-spotřebitel ve smyslu § 2 odst. 1 písm. a) zákona č. 634/1992 Sb. o ochraně spotřebitele (dále jen “Kupující-spotřebitel“) nebo kupující-podnikatel, který při uzavírání a plnění smlouvy jedná v rámci své podnikatelské činnosti (dále jen „Kupující–podnikatel“). Kupující–spotřebitel a Kupující–podnikatel jsou dále společně označováni jako „Kupující“.
   
 4. Prodávající při uzavírání a plnění kupní smlouvy jedná v rámci své podnikatelské činnosti. Prodávající je podnikatelem, který přímo dodává Kupujícímu výrobky nebo služby.

 

II. Odpovědnost Prodávajícího 

 1. Prodávající odpovídá Kupujícímu, že Zboží při převzetí nemá vady. Zejména Prodávající odpovídá, že v době, kdy Kupující Zboží převzal:

  – o má věc vlastnosti, které si strany ujednaly, a chybí-li ujednání, takové vlastnosti, které Prodávající nebo výrobce popsal nebo které Kupující očekával s ohledem na povahu zboží a na základě reklamy jimi prováděné,

  – o se věc hodí k účelu, který pro její použití Prodávající uvádí nebo ke kterému se věc tohoto druhu obvykle používá,

  – o věc odpovídá jakostí nebo provedením smluvenému vzorku nebo předloze, byla-li jakost nebo provedení určeno podle smluveného vzorku nebo předlohy,

  – o je věc v odpovídajícím množství, míře nebo hmotnosti a, o věc vyhovuje požadavkům právních předpisů.
   
 2. Ke Zboží je přikládán daňový doklad a k některým výrobkům záruční list. Není-li ke Zboží přiložen záruční list, slouží k uplatnění reklamace daňový doklad. 

 

III. Práva z odpovědnosti za vady Zboží

 1. Práva a povinnosti smluvních stran ohledně práv z vadného plnění se řídí příslušnými obecně závaznými právními předpisy (zejména ustanoveními § 1914 až 1925, § 2099 až 2117 a § 2161 až 2174 občanského zákoníku a zákonem č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů). 
   
 2. Prodávající odpovídá kupujícímu, že zboží při převzetí nemá vady. Zejména prodávající odpovídá kupujícímu, že v době, kdy kupující zboží převzal: 

  – má zboží vlastnosti, které si strany ujednaly, a chybí-li ujednání, má takové vlastnosti, které prodávající nebo výrobce popsal nebo které kupující očekával s ohledem na povahu zboží a na základě reklamy jimi prováděné, 

  – se zboží hodí k účelu, který pro jeho použití prodávající uvádí nebo ke kterému se zboží tohoto druhu obvykle používá,

  – zboží odpovídá jakostí nebo provedením smluvenému vzorku nebo předloze, byla-li jakost nebo provedení určeno podle smluveného vzorku nebo předlohy,

  – je zboží v odpovídajícím množství, míře nebo hmotnosti a

  – zboží vyhovuje požadavkům právních předpisů.
   
 3.  Práva z vadného plnění uplatňuje kupující u prodávajícího na adrese jeho provozovny, v níž je přijetí reklamace možné s ohledem na sortiment prodávaného zboží, případně i v místě podnikání. 

 

IV. Záruční doba

Zárukou za jakost se prodávající zavazuje, že věc bude po určitou dobu způsobilá k použití pro obvyklý účel nebo že si zachová obvyklé vlastnosti. Záruční doba běží od odevzdání věci kupujícímu; byla-li věc podle smlouvy odeslána, běží od dojití věci do místa určení.

 1. Kupujícímu–spotřebiteli musí být reklamace včetně odstranění vady vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se Prodávající a Kupující-spotřebitel nedohodnou na delší lhůtě. Lhůta pro vyřízení reklamace začíná běžet následující den po uplatnění reklamace v souladu s ust. § 605 NOZ. Po uplynutí této lhůty se Kupujícímu–spotřebiteli přiznávají stejná práva jako by se jednalo o podstatné porušení smlouvy. Lhůta 30 dnů není závazná vůči Kupujícímu–podnikateli. 
   
 2. Kupující-spotřebitel se může o výsledek reklamace sám zajímat na adrese provozovny, kde reklamaci uplatnil, nebo na její zákaznické telefonní lince +420222523021. 
   
 3. Kupující je povinen poskytnout Prodávajícímu, případně autorizovanému servisu, veškerou součinnost k ověření existence reklamované vady a k jejímu odstranění (včetně vyzkoušení nebo demontáže výrobku). Kupující při uplatnění reklamace je povinen předat Zboží čisté v souladu s hygienickými předpisy a obecnými hygienickými zásadami. 
   

VII. Odmítnutí přijetí do reklamace

 1. Prodávající je oprávněn odmítnou reklamaci Zboží také v případě, že Zboží není předáváno v souladu s hygienickými předpisy a obecnými hygienickými zásadami.

Pasirinkti kitos šalies Internetinę parduotuvę

Prekių išsiuntimas iš
Bulgarija Bulgarija
Čekija Čekija
Vokietija Vokietija
Europa Europa
Kazachstanas Kazachstanas
Lenkija Lenkija
Serbija Serbija
Rusija Rusija
Turkija Turkija
Ukraina Ukraina
Vietnamas Vietnamas

Autorizuotis


Įeiti

Kam vykdomas užsakymas

Jūs galite padaryti užsakymą kelioms sutartims. Užsakymą pristatys nurodytu adresu, o balus perves nurodytoms sutartims.


Nurodytai sutarčiai


Mano sutarčiai
arba